[#U21] Podsumowanie statystyczne rundy jesiennej
 INFO:
Cztery wygrane, jeden remis i jedna porażka to bilans reprezentacji Polski do lat 21 podczas rundy jesiennej sezonu 2023/2024. Bramki: 14:6.
Polacy rozegrali 5 meczów w ramach eliminacji młodzieżowych mistrzostw Europy oraz 1 spotkanie towarzyskie.
Najlepszym strzelcem zespołu był Filip Szymczak (3 gole), a najlepszym asystentem Michał Rakoczy (3). Kacper Tobiasz zanotował najwięcej czystych kont (3).
Trenerzy, najpierw Michał Probierz, późnej Adam Majewski powołali łącznie 35 piłkarzy, z czego trzydziestu dwóch (91%) zagrało minimum jedno spotkanie. Najwięcej minut na boisku spędzili Łukasz Bejger i Ariel Mosór (po 509).
Polacy najwięcej goli (4) strzelili między 16 a 30 minutą, natomiast najwięcej (po 2) tracili w pierwszym i ostatnim kwadransie meczów.