[#U17] Turniej towarzyski: Polska - Norwegia 3-0
 INFO:
Reprezentacja Polski do lat 17, prowadzona przez trenera Rafała Lasockiego, wygrała w La Nucía 3-0 (3-0) z Norwegią w meczu 3. kolejki turnieju towarzyskiego rozgrywanego w Hiszpanii. Tym samym Polacy zapewnili sobie zwycięstwo w całych rozgrywkach.
Pewna i spokojna gra, zarówno w pierwszej jak i drugiej połowie, pozwoliły "biało-czerwonym" na okazały triumf. Norwegowie ani razu nie potrafili zagrozić polskiej bramce, a nasza linia defensywna spisywała się bez zarzutu. Polacy, szczególnie w pierwszej połowie, kreowali sporo sytuacji pod bramką przeciwnika. Drugie czterdzieści pięć minut było bardziej wyrównane, choć już żadna ze stron nie stworzyła sobie groźnych sytuacji strzeleckich.
Najbardziej aktywny w ofensywie był Kamil Jakóbczyk, a środkiem pola bezbłędnie dyrygował Igor Brzyski.
Najważniejsze wydarzenia meczu:
[1'] Drużyna Rafała Lasockiego rozpoczyna w ustawieniu 1-3-5-2;
[7'] Groźne dośrodkowanie w pole karne Norwegów;
[12'] Dośrodkowanie Felixa Breivika Taraldseta w polskie pole karne zablokowane przez obrońców;
[12'] Doskonałe rozegranie Polaków prawą strona boiska, zakończone golem Michała Wróblewskiego;
[14'] Szybko rozegrany przez Igora Brzyskiego rzut wolny, dośrodkowanie Kamila Jakóbczyka i Michael Izunwanne strzela na 2-0;
[19'] Dośrodkowanie jednego z Polaków z prawej strony, łatwo wyłapane przez bramkarza rywali;
[21'] Zamieszanie w norweskim polu karnym - strzał jednego z Polaków zablokowany;